Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogy kell hátrafele jégkorizni?

Hogy kell hátrafele jégkorizni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 21:45
 1/8 anonim válasza:
100%

Én görkorival tanultam meg,aztán jégkorival simán ment.

Hátrafele mind2 lábaddal ide oda hullámzó mozgást végzel..

Nemtudom elmagyarázni :D

2011. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt így leírva tényleg nehéz:)
2011. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Próbálj mindkét lábaddal egyszerre egyirányba kígyózni.

Aztán mindezek mellett egyik lábadról a másikra állni.

Nekem valahogy így sikerült először :-)

2011. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2011. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DannyZuko ***** válasza:
100%
Minimálisan hátrébb kell helyezni a testsúlyt, mint előre menetnél. fontos a testsúly 80-90%ának az áthelyezése a tartó lábra. ezt változtatva szinte már megy is hátra. Tanulj meg először rendesen megfordulni. lendületből könnyebben megtanulsz hajtani hátrafele. figyelj rá, hogy 180 fokot fordulj. ne 140-et és és ne 210et, mert akkor elveszi a lendületedet. indíg azzal a lábbal hajts, ami tehermentes. és ezt váltogasd. jobban nem tudom elmondani bocsi :)
2011. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mic vogmuc válasza:
probálj kis hagymákat rajzolni a jégre úgy hogy a lábujaid osszerakod a sarkad kifelé azután a sarkid be lábujjaid kifelé pár ilyen hagymácska után ,ha lenduletet kapsz már x -eket is rajzolhatsz és úgy hajtod magad hátrafelé koszorúzásnak is nevezik a tobbire már rájosz sok sikert
2011. márc. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PT-Daniel válasza:

Most komolyan!


Te le tudnad irni valakinek, aki nem tud korizni, hogy elöre hogyan menjen?

Azert megprobalom.


Labujjaid egymas fele mutatnak, engeded, hogy labaid a sulyodtol tavoladjanak egymastol. Es maris indulsz hatrafele. Hogy ne spargaban vegezd, az egyik labadat huzd a jegen, eröt kifejtve a masik melle, majd ura egymas fele mutatnak a labujjak es most is szelesedik a terpeszed, mejd a masik labad huzod közelebb.


A vegen, ha folyamatos lesz a mozdulat, olyan, mintha "S" betüket formaznal vegig, majdnem parhuzamosan a labaiddal.


Sok sikert.

2011. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
valaki nem tudna esetleg egy linket?
2012. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!