Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogyan erosíthetek a rúgásomon?

Hogyan erosíthetek a rúgásomon?

Figyelt kérdés
Szóval focizok ,de néha azzal cikiznek ,hogy nem elég eros a rúgásom...Esetleg rosszul rúgok a labdába vagy nagyon távol vannak egymástól a lábaim és azért gyenge...Lécci segítsetek nekem ,mert nem tudok rá jonni ,hogy mi lehet a baj a rúgásommal...a válaszokat elore is koszonom
2011. ápr. 6. 13:42
1 2
 11/20 anonim válasza:
nyújts minnél többet, csinálj sok guggolást, esetleg otthon rugdoss néha kosárlabdát .( én az utolsót csináltam )
2011. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Niky emo girl válasza:
a medicin labda nem rossz ötelt. jó pár ismerősöm úgy erősiti a lábát. persze nem elrugni kell messzire hanem eleinte csak vezetni :D esetleg hamár az könnyen megy akkor rughatsz nagyobbakat is nemfogsz belehalni :D
2011. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Niky emo girl válasza:
utolsó wagyok.. csak annyi h lány vagyok azért nem focizok de gördeszkázni szoktam és elején énis medicinlabdával erősitettem h jobbanbirjam deszkázást
2011. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
2 éve röpizek és a bal csuklóm gyengébb. Ez volt 1 éve. Az edző mondta, hogyha sokat edzem a csuklóm akkor rendbe jön. Sokáig edzettem és bevált, most már "jó" a kezem.
2011. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

expanderrel ! kikötöd egy falhoz , beakasztod a lábad és hajrá

a boxolók is így erősítenek ütést.

2011. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
fejelésről annyit,hogy apámék annak idején ötkilós medicinnel fejelgettek edzésen megye2-s csapatban
2011. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia,


A fiamnak pont ez a problemaja. En sem latom, hogy mitol rug gyengen, de eleg gyengen rug. Talan

-a testet is bele kell rakni es

-nem lehet, hogy a bokadat nem feszited meg elegge?

2011. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

csinálj napi 100-150 gugolást és közben pihenj is

ezt csináld egy ideig és amikor már ugy érzed h ez könnyű akkor növeld a gugolások számát (2-3 száz)

:D

2011. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Rakjal suly-szalagot(0.25 kg) a kezedre es a labadra, es azzal edzzel...
2011. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

nemlehet h belsővel rúgsz?telicsüddel jó

am ez a kérdés nekemis jóljött énis focizok és néha gyenge a rúgásom.

2011. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!