Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » (komolyan kérdezem) a körömlak...

(komolyan kérdezem) a körömlakk jégkori élére jó v micsináljak vele?

Figyelt kérdés
a jégkorim elején az éléről lejött a rozsdamentes festék még tavaly. max fél cm -es ez a "kopás". nemtudom mit csináljak mert a hegyét is szoktam használni átforduláskor és félek h baj lessz belőlle h lejött az a réteg. haverom azt mondta tegyek oda körömlakkot de szerintem az nem a legjobb ötlet. mit tudnék csinálni?
2011. aug. 15. 12:01
 1/3 anonim válasza:
A barátnőm a cipője orrán lévő kopást kente be körömlakkal, hát mit ne mondjak nem sokáig tartott. Szerintem kérdezz meg egy korcsolyaélezőt, lehet, hogy tud vele valamit csinálni.
2011. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fog működni. Mert a körömlakkos rész nem fog csúszni és nagy sebességnél veszélyes is lehet. Bármilyen idegen anyag éri a pengét az veszélyes, nem hiába törölgetik a korisok. A körömlakk csak a külsőre segít a dogon.

Nem tudom milyen korid van, de ha már kopik a penge akkor érdemes venni egy másikat vagy legalább lecserélni a pengét.

2011. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
CNN korim van. tök jó meg minden. de mikor gyakoroltam farolni mert nem tudtam még akk nekicsúsztam néha a falnak azt sztem azé :/
2011. szept. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!