Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mi a megoldása a problémámnak?

Mi a megoldása a problémámnak?

Figyelt kérdés
Edző terembe járok évek óta ,de voltak több hónapos kihagyások. 22/F Az a lényeg hogy 170 cm vok 66 kiló és a csúcs nyomásom 120 kiló. Perse volt.azaz múlt időbe,mert már nem gyúrok 5 hónapja.Viszonylag vékony alkatú vagyok,bár nem a leg vészesebb.A hasamra hízok,és sörhasam akar lenni... eltűntek a kockák,és ismétlem kifele ön. 21 éves koromat hogy betöltöttem,akkor kezdődött...Ma már,futni járok és rengeteg felülést nyomok...na de mellette még izmosodni is akarok nagyobb akarok lenni,szálkás stb stb..kockás has... ezt hogy valósítsam meg?tömeget is növelnék (izomtömeget).meg a hasamat is helyre akarom vágni kockásra..nem beszélve arról hogy jön kifele...kicsit...és akkor most diétázzak? és futás? vagy gyúrás,..vagy most akkor hogyan.Nkem senki ne mondja hogy erre nincs válasz!És milyen diétás ételeket javasoltok??Házilag is jó!!Nem vagyok tehetős,nem vok gazdag,nem telik csirke mellre minden nap.Köszönöm a választ.
2011. szept. 14. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A zsírt csak úgy tudod leadni, ha diétázol. Ekkor viszont nem lehet izmot növeszteni.


Diétából rengeteg féle van. A kalóriaszámolgatós jól működik, viszont minden ételt mérni kell, és számolni a kalóriákat. Emellett a tápanyagok összetétele is fontos.

2011. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
NEM TUDOK MINDIG CSIRKE MELLET VENNI MEG TŐKE HALAT,NEKEM ERRE NINCS PÉNZEM SAJNOS. DE AKKOR NEM HASZNÁL SEMMIT HA FUTOK FELÜLÉSEZEK ÉS MÉG GYÚROK IS? HA PÉLDÁUL GYÚROK ÉS ESZEK NORMÁLISAN,ZSÍR AZ NEM FOG LEMENNI UGYE?DE HA VISZONT,DIÉTÁZOK AKKOR EL GYENGÜLÖK A SOK ZÖLDSÉGTŐL IS ÉS ÍGY IS VÉKONY VAGYOK,MI LESZ AKKOR?...VALAMIT TALÁLJUNK MÁR KI...
2011. szept. 14. 23:29
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

én a helyedben: a futást hanyagolnám, mert az ugye a legjobb zsírégető, és csak szálkásít. ha tömeget akarsz növelni, nagy súlyokkal, keveset és mellette mondjuk szaunáznék, hogy a zsír lemenjen.

a felülés is OK

a kajára meg csak annyi, hogy változatos legyen és az alapokat tartsd be. ha húst eszel, akkor zöldség legyen a köret, meg 6után semmi, és édesség csak délután 3ig

2011. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
23:46, remélem leoltanak, ha nem, akkor majd én reggel.
2011. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

lehet én nem olvastam ellég rendesen, de nem azt írtad hogy már több éve edzel, csak most hagytál ki 5 hónapot.

Hogy annó 120 kg nyomtál? (ezt én úgy értettem hogy 120 kg emeltél)


Szóval akkor nem kéne tudnod hogy hogy kell megint jó formában jönni?

2011. szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
winstrol + deca
2011. szept. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a 2. az ténleg marhaságot írt. izmosodni és fogyni NEM LEHET egyszerre de már leírták...
2011. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kox mellett lehet.
2011. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
HÁT BARÁTAIM, AZ LESZ A LEGJOBB ÖTLET HOGYHA MAGAM JÖVÖK RÁ,HOGY ANNAK ELLENÉRE HOGY VÉKONY VAGYOK HOGYAN TÜNTESSEM EL AZ ENYHE SÖRHASAMAT ÉS HOGYAN NÉZZEK KI SZÉPEN MINT ANNO. IGEN 120 KILÓT NYOMTAM KI CSÚCSBA FEKVE NYOMÁSNÁL,DE NEM SZTEROIDOZTAM,NEM SZEDEK KOXOT.AZT INKÁBB KIHAGYNÁM. ÖMMM TUDJÁTOK NAGGYÁBÓL MILYEN TEST ALKATOT AKAROK? ISMÉTLEM NAGYJÁBÓL,MERT NEM LEHETETLEN.MINT A VITATHATATLAN CÍMŰ FILMBEN BOLYKÁNAK VOLT. MINDEN ÁLMOM AZ,ÉS AM A TEST ALKATOM HÚZ RÁ SOKAN MONDTÁK,CSAK KB SZTEROIDDAL LENNÉK OLYAN NEM KEVÉS EDZÉS UTÁN. NA AKKOR A PROBLÉMÁMRA MAJD RÁJÖVÖK VALAHOGY..AZ A LÉNYEG HOGY ITT MINDENKI VÁLASZA HASZNOS VOLT KICSIT.EGYSZERŰEN EZ NAGYON NEHÉZ..ÉS TÉNYLEG NINCS KONKRÉT SEGÍTSÉG SENKITŐL.
2011. szept. 15. 11:23
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

jólvan figyelj, kapcsold már ki azt a caps lockot, vagy vidd el megjavíttatni a billentyűzetet mert beragadhatott valami.


harmadszorra is leírjuk: fogyni és izmosodni nem lehet egyszerre, mert fogyáshoz csökkentett kalória és ch bevitel kell, izmosodáshoz meg megnövelt. kockahashoz szálkásító étrend (= fogyás) kell, mert kockás a hasad, csak zsír takarja. izmosodáshoz pedig tömegnövelő étrend. választanod kell, hogy akkor most maradsz vékony kockás hassal vagy leszel esztétikusan izmos mindenhol.


tömegelés közben nem tudsz kockahasat csinálni, a felülés főleg nem való fogyásra, azzal (vagyis inkább haspréssel) csak erősíteni lehet a hasizmot. futni járhatsz heti 3 edzés mellett olyan heti 2x kb., tiszta, szóval szemétmentes tömegnövelő étrend mellett kevésbé zsírosodsz.


lődd be normálisan a kaját (2g/tskg fehérje, 5g/tskg ch), eddz intenzíven és szard le egy kicsit a hasad.. majd ha elértél egy izomtömeget, leszálkásítasz.

2011. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!