Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Honnan tudhatom, hogy milyen...

Honnan tudhatom, hogy milyen betűjelű korcsolya való nekem?

Figyelt kérdés

A kezdő koriknál mindenki megnézi a számot és kész, ennyi a vásárlás. Én profi hokikorit szeretnék venni, mert a mostani lábfelszélessége nem jó. Hogyan válasszak korit és mennyit fog alakulni (esetleg bővülni) használat közben és hol érdemes ilyet vásárolni? Nagy áruházakban (pl. Hervis, Intersport stb.) lehet-e igazán jó hokikorit kapni?


Légyszi, akinek fogalma sincs ezekről (a betűméretezésről stb) az kíméljen!


2011. okt. 5. 18:43
 1/2 anonim válasza:
A, B, C és asszem még D fajták vannak műkoriban. A a legvéknyabb és így növekszik a D az már valami brutál tömzsi lábra megy. Ezt ott helyben kell felpróbálni. 4 évet koriztam
2012. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyu ha nem játszol egy profi hoki csapatba akkor az neked csak pénz kidobás attol még nem fogsz tudni hokizni hogy van egy profi korid egyébként én hokizom Szlovákiában Pozsony csapatában és én teneked a B-set tudnám ajánlani az nagyjábol mindenkinek jo a lábára :)
2012. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!