Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen gyakorlatot javasoltok...

Milyen gyakorlatot javasoltok mell edzésnél, hogy középen is fejlődjön?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy a nemi szervem is növekedjen hanem a mell közép résznél.Képet is akartam csatolni hogy mire gondolok de nem bírtam.A két mellizmot ha szimmetrikusan nézzük,akkor látható hogy közép tájékon egy kb 10 cm átmérőjű kört ír le ahol mélyebben van ,és ott szeretném kihozni hogy ne legyen hiba a mellizomban.
2011. okt. 24. 07:19
 1/6 dirtboy ***** válasza:

itt csatolhatsz képet mert nem teljesen tiszta hogy mi is a problem

[link]

2011. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mellizomnak erre a részére gondoltam : [link] hogy nekem hogyan lehetne kihozni azt a részt? mert ott nekem mélyebben van.
2011. okt. 24. 15:24
 3/6 dirtboy ***** válasza:

két dolog lehetséges

1.hogy a mellizmod felső rostjai nem kaptak elég terhelés és nem nőtt arányosan az többi részével,erre azt tanácsolom hogy ferdepados nyomásokat csinál mind kézi mind rúddal,mehet ferdepados tárogatás is


2. a csontod áll bent eb azt viszont nem tudod súlyemeléssel kihozni.

a karosszérialakatosoknak van egy szerkezetük,rá kell rögzíteni a melledre és a menetes szárral ki húzzák mint a horpadást a kaszniból.áááá csak hülyéskedek komolyan ne vedd

na szóval ha a csontod olyan akkor azon tényleg nem tudsz segíteni súlyemeléssel sajnos,viszont ne add fel mert javulhat a kinézete ha nagyobb tömege lesz a mellednek.

a horpadás még ott lesz de nem lesz olyan feltűnő.

a 1.pontban lévő gyakorlatokat nyomasd,és lehetőleg a fedepados nyomás hamarabb legyen mint a sima fekvenyomás.

2011. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nevettem egy sort :D lakatos :D , oks kössz a választ
2011. okt. 24. 23:24
 5/6 anonim válasza:
Fąszság. Semmit, vagyis sokat nem tehetsz, az izom tapadási pontjai genetikailag öröklődnek. Ha a te mellizmod középen nem legbelül tapadt meg, hanem elhagyva pár centit a szegycsonton akkor soha de soha nem lesz kitöltve a közepe a mellednek izommal. A két mellizom mérete nőhet, ami ici picit csökkent a hézagon optikailag, se sosem lesz mondjuk olyan mint Arnoldé, de ez nem a te hibád.
2014. aug. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

És hogy lásd, nem hülyeségeket írok, itt van példának Terry Crews mellizma:

[link]


Pedig azért van a csávón elég izom, és mégsem tud ezzel mit kezdeni, GENETIKA!!!

2014. aug. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!