Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogy kell jégkorcsolyával...

Hogy kell jégkorcsolyával farolni?

Figyelt kérdés
Régóta korizgatok, de valahogy sehogysem sikerül... Ha tudnátok videót linkelni megköszönném, de ha csak simán leírjátok az is jó!
2011. nov. 1. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=kIdr6KOX8uQ


Elég jól elmagyarázza, bár én mindig csak a féllábas fékig jutok, a külső éllel nem tudok fékezni.

2011. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A haladási irányodra rá kell hirtelen,szinte ugorva 90 fokosan fordulni.Ha 90 foknál kevesebb vagy több lesz,akk el fogsz menni (ha kevesebb) előre vagy (ha több) hátra.A testsúlyodat helelyezd a külső lábad belső élére úgy,h a belső lábadon szinte semmi súly ne legyen.De nagyon éles korival marha nehé megtanulni,ugyh sztem először koptasd 1 kicsit el az élét,és tanuld meg úgy,aztán gyakorold.Ha már baon jól megy,akk éleztesd meg a koridat,és próbáld úgy is.
2011. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

@14:39

Hogy tanuljam meg áthelyezni a teljes súlyomat a külső lábamra? Külön-külön mindkét lábammal tudok fékezni, a snowplow is megy, de féllábasnál a támasztólábam nem tudom felemelni soha, túl sok súly marad rajta. Pedig vágom rendesen a jeget, elég hamar meg tudok állni.

2011. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért,mert túlságosan bedőlsz.
2011. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát én igen 11éves vagyok , és farolok , először próbáld az egyiklábadat kitolni előre 90°-ba és amikor megy akkor próbáld mellé rakni a másik lábad, aztán ha ez is megy, próbálj meg úgy hogy mind2 lábad erősen súrolja a jeget.
2011. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!