Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen snowboard lenne az...

Milyen snowboard lenne az ideális nekem?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok, síelni szoktam, most szeretném elkezdeni a bordot, (persze oktatóval, sí iskolába és ha tetszik akkor vennék csak ) de azért érdekel h milyet nézzek. 180cm vagyok, akkor milyen magasságú deszka kell? Valamint cipőm már van, ahhoz akármilyen kötést veszek jó lesz hozzá? Miket kell figyelembe venni?
2011. nov. 26. 09:29
 1/3 anonim válasza:
Hát a deszka akkor jó ha melléálsz és kb az állad és a szád között van valahol (rövidebbel könnyebb megtanulnni) ha bemész egy szaküzletbe vagy eggyáltalán egy sportboltba ahol árulnak kötést ott egyből a felnőtt kötéseket adják a kezedbe ezek jók is lesznek (kisebbet ne vegyél mert az nem lessz jó ja és a deszka ha lehet akkor valami famagos freestyle deszka legyen (én is ilyennel kezdtem és nekem nagyon bejött) naggyából ennyi.
2011. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mi a különbség a "step in"-es cipő és a másik becsatolos cipő között? Nekem van ilyen belépős cipőm, ahhoz milyen kötés kell?
2011. dec. 11. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt írtam egy kis összefoglalót a hódeszkázással kapcsolatban:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__teli-sportok__24..


Nem akarom ide is leírni, mert ha többször fordul elő ugyanaz a válasz különböző helyeken, akkor az adminisztrátorok általában leveszik.

2011. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!