Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Korcsolya ajándékba?

Korcsolya ajándékba?

Figyelt kérdés
Szerintetek túl rizikós dolog korit ajándékozni? Tudom a lányka pontos lábméretét, elvileg annál eggyel nagyobb szám kell a lábra. Milyen minőségibb márkákat ajánlanátok? Női kellene, értelemszerűen. Köszi
2011. dec. 11. 21:02
 1/2 anonim válasza:
A nővéremmel kb. 13-15 évesek lehettünk,mikor szüleinktől jégkorit kaptunk. A nővérem ROCES márkájút kapott,elvileg az egyik legjobb. Ha görkorcsolyáról van szó,akkor elnézést :D
2011. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Korit vásárolni legalább olyan, mint cipőt vásárolni.


Szerintem rizikós, mert mindenkinek más a lábformája (nem csak a láb hossza), és a számozás sem mindig pontos. A kényelmi szempontok is lehetnek egyediek, a láb erőssége (fejlettsége) szintén. Nem is beszélve az ízlésbeli különbségekből (szín, minta, forma). Gyerekeknél még nem olyan fontosak a márkák, mert nincsenek akkora igénybevételnek kitéve, és a gyerekkorik 4 méretet is átölelhetnek, ha állíthatóak (ha már nem gyerek, akkor ez nem vonatkozik rá). Szerintem a legjobb elvinni a vásárolásra. És a felpróbáláshoz hozzon magával olyan vastag zoknit, amiben majd korizni fog.

2011. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!