Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Gördeszkából Snowboard?

Gördeszkából Snowboard?

Figyelt kérdés
Szóval elég régóta deszkázok és van egy rossz deszkám amiből szeretnék csinálni egy "házi snowboard deszkát". De eddig még nem próbáltam a snowboardozást,de azt mondják ha valaki tud deszkázni akkor nem nehéz megtanulni azt sem. Szóval valaki ötlet hogy hogyan tudnám olyanra megcsinálni hogy normálisan csússzon is. Köszi a válaszokat,ja és idióták kérlek kíméljetek!!!
2011. dec. 21. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
az a baj hogy a gördeszka rövid, és hiába tudod valahogy rárögzíteni a lábad, mintha snowboard lenne, akkor sem ugyanaz az érzés, mert a snowboard legalább kétszer, vagy két és félszer hosszabb mint a gördeszka. Így azt könnyebb irányítani a havon mint a gördeszkát.
2011. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha értem megpróbálom azért megcsinálni aztán ha nem lesz jó akkor szerzek egyet :) ja és Köszi a választ
2011. dec. 22. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy mókának jó. Nekem is van egy régi gördeszkám aminek leszereltem a kerekeit, aztán csak úgy haverokkal ökörködni is jó amikor leesik egy kis hó :)
2011. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy rövid.

De nem tudsz rá normáis kötést rakni, nem tudsz normálisan kanyarodni, és nem fog normálisan csúszni.

Már ha elindul.

2011. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ja csak úgy ökörködni jó az :D meg arra gondoltam hogy ugye viasszal szokták bekenni a síléceket és le van lakkozva utána beviaszozom attól valamennyire jobban fog csúszni???
2011. dec. 24. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
ez olyan, mintha azt kérdeznéd hogy bicikliből motor?
2012. jún. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pfff -.-" miért kell írni ha nem tudsz válaszolni??
2012. jún. 21. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!