Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Miért van olyan sok síbaleset?

Miért van olyan sok síbaleset?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 22:24
 1/9 anonim válasza:
Talán azért, mert sokan úgy gondolják, hogy könnyű sielni, és azt hiszik menni fog nekik.
2011. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem azért, ez a legkevesebb. A legtöbben nem tartják be a szabályokat, túl gyorsan mennek, nem a képességeiknek megfelelően, valamint alkoholt fogyasztva csúszkálnak.

Ezek összessége.

2011. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert a felelőtlen és boardozni nem tudó 'hódeszkások' rajcsávót játszanak,másra hárítva azt a feladatot,h kerülgesség őket.Tudod,az a szabály,h mindig a felülrő jövő vigyáz az alsóra.Bah ezt a boardosok le se szarják,és az embereket bójáknak használva flippergolyóként pattognak a pályán össze vissza,de valah mindig ők ússzák meg éppen.
2011. dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az emberek nem tudnak síelni, és az idiótákat is beengedik a sípályára.
2011. dec. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meg a lécük sincs a legjobb állapotban.

A legtöbb síbaleset részegen (ittas állapotban), és pályazárás után a sötétben következik be, hogy belement a ratrak csörlőjének a kötelébe, erdő stb.

Nameg a negymenők akik az ellenőrizetlen pályákon Freeride-olnak, aztán lavina.

2011. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát gyerekek hadd kérjem ki magamnak az összes snowboardos nevében a minket ért otromba vádakat! Nem tudom hogy honnan jönnek ezek a f@sz sztereotípiák de hogy minden síelő a boardosokat fikázza azt már nem... saját tapasztalataimból mondom, hogy boardon sokkal nagyobb az ember veszélyérzete és ha nem tudja kezelni a deszkáját akkor nem engedi meg neki mint egy őrült... mindamellett hogy a boardosok mindig a pálya széleit használják és láttam én már síelőt ezerrel szabni a pálya közepén tanuló kisgyerekek között... szóval annak a síelőnek aki elítéli a boardosokat, üzenem: kapja be!
2011. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert tél van.
2011. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj,kivételek mindíg vannak.És a boardosok qrvára nem a pálya szélét használják.És mindíg a pálya közepén megyek és a boardosok szó szerint elütnek.Én elég jól tudok síelni,vagyis ezt onnan gondolom h amikor pl. táborbannvoltam akk mindíg én nyertem a versenyeket,tudok carvingolni stb.......,szal énis elég gyorsan megyek,de a boardosok akik elütnek,azok még gyorsabban.Szal azért ütnek el,mert nem tudnak boardozni és/vagy túl gyorsan mennek.Elhiszem,h te pl. tudsz boardozni,de hidd el,h a sztereotípiák nem véletlenül alakultak ki.A boardosok nagy része kibebasott nagynak gondolja magát,csak azért,mert ő boardozik,nem pedig síel.Ebből kifojólag nagyobb is az önbizalmuk a kelleténél,de akinek nem inge,ne vegye magára.
2011. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tényleg sok síbaleset van? A közvetlen családomban még senkinek se volt balesete, pedig 8-10 éve évente pár napot síelünk. Valami statisztikát is tudsz idézni?
2012. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!