Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mi a velemenyetek a Völkl...

Mi a velemenyetek a Völkl silecekrol?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó márka!
2011. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is naon jók.A Fisher-től,a Head-től,és az Atomic-tól is csak egy hajszállal van lemaradva,de azis csak a versenyeken látszik meg.Hobbisíelésre nemcsak kíváló,de ajánlott is,és a világ legjobb ár-érték arányban lévő lécei.
2011. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerintem elég ratyi. Már próbáltam és nagyon nem volt éle a lécnek, pedig teljesen újonnan használtam. Ráadásul elég drága egy élezés. Szerintem nem éri meg annyira az árát. Kezdőknek jó
2011. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugye tod,h a léceket életlenül bocsájtják áruba?Azért nem volt éle,mert nem élezted meg.Olyan,mint a jégkorik.Azokat sem élesen veszed,hanem első használat előtt meg kell élezni.
2011. dec. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Annyira nem volt éle, hogy meg se lehetett élezni.
2011. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs.Minden lécet meg lehet élezni,max. rohadt gyorsan kopik.
2011. dec. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
en most vettem egy ujat, nagyon meg vagyok vele elegedve, most probaltam ki. kicsit feltem az elejen, h nem valami ismert marka, legalabbis szamomra,de vegul bevalt:) es arban is nagyon jo, ajanlom mindenkinek es koszi a kommenteket!
2011. dec. 27. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!