Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Jó ötlet-e egy kisebb hétvégi...

Jó ötlet-e egy kisebb hétvégi kirándulás?

Figyelt kérdés
Ugyan az időjárás jelentésben extrém hidegre hívják fel a figyelmet, szerintetek lehet-e a hétvégén egy kicsit kirándulni? Nincs is annál szebb mint egy délelőtt, kora délután szakadó hóban tenni egy sétát a János-hegyen az Erzsébet kilátóba például. Ha van köztetek olyan aki tapasztaltabb kiránduló kérem írj egy pár tanácsot, hogy mire kell figyelni. :)
2012. jan. 30. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp jó ötlet - bár a János-hegyi "túrát" inkább csak egy erdei sétának mondanám. :)

Ez a hideg is fel van fújva - elmesélnéd ezt a -10, -15 fokot (max., de szerintem annyi se lesz) egy norvégnak vagy kanadainak, kuncogna egy kicsit. :)

Öltözz(etek) rétegesen, esetleg termoszba tea, sapka-sál-kesztyű, aztán mehet a menet.

Jó hétvégét! :)

2012. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:))) Köszönöm! Igen nekem is ez jutott eszembe. De ha tényleg 'szibériai hideg köszönt be' a János-hegy se rövid út. Haha. :) De igazad van. Neked is jó hétvégét!
2012. jan. 30. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!