Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Snowboardozásnál baj ha...

Snowboardozásnál baj ha feljön a cipőben a sarkam?

Figyelt kérdés

A tesóm boardját és cipőjét örököltem meg. Nagyon kényelmes volt otthon mikor felvettem, ennek nagyon örültem.

Két napot boardoztam eddig. A második nap vettem észra, hogy a sarkam nagyon feljön. Különösen balra kanyarodásnál zavar ez. Legalább egy 5 cm-et feljön.


Itthon apukám jól meghúzta a cipőt. Mert ő erősebb, mint én. Most kb csak 2-3 cm-et jön fel. Szerintetek így is nagy baj?


Még egy kérdés. Melyik lábnak kell elől lenni? Nekem a jobb van elől. Azzal rugom a focilabdát is.


2012. febr. 19. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szabadna mozognia a lábadnak a cipőben, túl nagy lehet. Hogy melyik lábad legyen elől: ahogy neked jobb.
2012. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nemjó ha mozog a lábad a cipőben!Az egy nagyon nagy hiba.A cipő a legfontosabb,fontosabb mint a deszka,mert a cipőn keresztűl irányítod a deszkát,és ha rossz a cipő,sokkal nehezebben irányíthatod,sokkal több energia kell a mozdulatok végrehajtásához,hamarabb elfáradsz,nagyobb a súlyos baleset veszélye.
2012. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,bocsi.Az erősebbik,ügyesebbik lábad legyen hátul,mert azzal irányítasz.De érezni fogod.
2012. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
baj, kevésbé irányítható így. de ha ez van, akkor tegyél bele egy-két talpbetétet, vagy nagyobb zoknit a lábadra!
2012. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!