Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ti halottatok a tegnapi...

Ti halottatok a tegnapi balesetről? Amelyben meghalt egy 12 éves magyar kislány! Nyugodjon békében!

Figyelt kérdés

Ha valamelyik ismerőse olvassa ezt részvétem!


Esetleg tudnátok képeket mutatni hol történt? vagy mi történt pontosan?


2012. febr. 26. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bonyhádon történt,ha jól emlékszem egy uszodában.
2012. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tévedtem,ez egy másik baleset,ebben nem halt meg senki.

Ausztriában egy iskolai sítáborban vett részt a kislány,aki meghalt. Nem tudott megállni,és egy faháznak csapódott.

2012. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úr isten! Szegény lány :( milyen rossz lehet most a családjának
2012. febr. 26. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom én is a kislányt és családját, idén mi is ott voltunk sítáborban ..
2012. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is odament a sulim csak én pont nem mentem velük síelni mert nem akartam meg nagyon drága volt de nagyon durva
2012. febr. 26. 11:01
 6/8 anonim válasza:
100%

A kislány kezdő volt, 3 nappal korábban kezdett síelni. Nem tudni pontosan, mi történt. Az biztos, hogy egy olyan pályaszakaszon indult el lefelé, ami lankás, kifejezetten kezdőknek ajánlott. Nem tudom, kiért nem dobta el magát még a bódé előtt. Ráadásul nagyon szerencsétlenül ütközött, hogy belehalt a sérüléseibe.

Nyugodjék békében és részvétem a családjának!

2012. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyakcsigolyatörése volt,abba halt bele.Én többször is voltam ott boardozni,az egy kék tanulópálya alja.nem is értem,hogy történhetett ez,de szomorú.Nyugodjék békében!
2012. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg az a pályarész, én is boarddal volgam ott, lankás kék pálya, szegényke :(
2012. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!