Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mi lesz ha a fehér cipőt...

Mi lesz ha a fehér cipőt bekenem fekete boxxal?

Figyelt kérdés

Van egy fehér ajándékba kapott korcsolyám(bőrből van, fűzős) és az orránál le van kopva. Fehér bokszot nem találtam egyetlen boltban sem. Viszont fekete bokszom az van és mi leszha bekenem vele? Milyewn színe lesz? befoglya rendes, úgy hogy minden rész jól el lesz fedve?

előre is köszi a válaszotokat.!:) jah és sűrgős lenne. Szombaton már ebben szeretnék menni korizni.:))



2012. márc. 15. 17:47
 1/10 clint ***** válasza:

nem

inkább olyasmi lesz mintha koszos lenne

2012. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, mindenképp bekened, tehát tulképp mindegy. :)

Szerintem nem 100%, hogy teljesen homogén színű lesz, de ha többször átkened, akkor talán.

(Miért nem nézted Rossmannban, DM-ben (ott tutira van) vagy Deichmannban?)

2012. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.! nem kentem be de akkor nem is fogom ...:) am a rosszmanban dmben kb. mennyive kerülhet?:) előre is köszi
2012. márc. 15. 18:11
 4/10 anonim ***** válasza:
5-800ft lehet (de az sztem a max, annyi talán nincs is)
2012. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem.:) és akk ha fehérrel kenem be akk szép fehér lesz mindenhol?:))
2012. márc. 15. 18:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, mert a bőr műkorimat én hamar lecseréltem fekete hokikorira. :)

De ha már a bőr kopott.... Hát... Mondjuk azért próbálkozni lehet. Én ilyen fehér cipőápolóból csak az edzőcipőre valót próbáltam, abban van "optikai fehérítő", az bevált.

2012. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én műkorcsolyázó vagyok a korcsolyát simán le lehet festeni. Cipőboltaban lehet venni fehér fújos festéket. Ragaszt le a nem bőr részeket illetve vedd ki a cipőfűzőt. Fújd le a festékkel és egy nap után olyan lesz mintha új lenne. Ha nem akarsz ezel maceráskodni vegyél fehér fényes ragasztószalagot és azzal ragaszd le. Ezek jó megoldások (nekünk korisoknak fontos a tisztának fényesnek látszó műkorcsolya versenyen és mind a két módszerrel, gyorsan el lehet tűntetni a hibákat)
2012. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
olyan lesz, mintha szaros lenne
2012. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolső előttinek(a korizónak) nagyon szépen köszönöm a válaszodat...igazán sokat segitettél ezzel:)) de szerintem már majd csak jövőre fogom lefesteni mert már itt a nyár:d de mégegy szer nagyon köszii neked<3
2012. ápr. 13. 18:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen. :-)
2012. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!