Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Síeléskor vagy snowboardozásko...

Síeléskor vagy snowboardozáskor mennyire izzad be a kezetek a kesztyűbe? Hogy oldjátok meg a problémát?

Figyelt kérdés
Én eddig egyszer síeltem rendesen egész nap, táborban, és mindig 2 kesztyűt vittem. Az egyiket délelőtt hordtam, de ebédre teljesen beleizzadt a kezem. Kajáláskor a hüttében szárítottam, de délutánra a másikat húztam fel.

2012. aug. 6. 01:56
 1/7 anonim válasza:
Egy jobb minőségű kesztyű általában lélegző anyagból készül, így nem nagyon izzad a kezem, maximum komolyabb parkozás, vagy egyéb izzasztóbb mászás után, én inkább a melegebb, vagy extrém csapadékos időben találkoztam a beázás problémájával, de szerintem nincs egyikre sem jobb megoldás mint ahogy említetted, egy pár pótkesztyű. Ha hátizsákkal síelsz/snowboardozol akkor nem kell hogy sok problémát okozzon a hordozása.
2012. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, hátizsákkal. De én nagyon is izzadós vagyok, nem a legméregdrágább kesztyűm van, "csak" egy 10 e Ft-os, de szerintem nekem mindegyikben izzadna. Ebben is izzadt -17 fokban.
2012. aug. 9. 00:08
 3/7 anonim válasza:
nemtudom hogy vagy vele, nekem szét szokott inább fagyni:D próbáld ki kesztyű nélkül
2012. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
mást is sportolsz, mert ha pl naponta, kétnaponta sportolsz akkor nem leszel ilyen izzadós, ha eddig is ezt csináltad akkor valószínűleg ilyen típus vagy. még az is megoldás lehet hogy időnként pár percre leveszed hogy száradjon egy kicsit a kesztyű és a kezed
2012. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendszeresen nem sportolok, de ha igen, akkor izzadok. De amúgy is elégge szoktam, úgyhogy emiatt van szerintem.
2012. aug. 12. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sose izzad, bele, inkább megfagy
2012. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy decathlon-os kesztyűm van, és abban egyáltalán nem izzad be a kezem akár egy 3.5 órás sielés után sem.:)
2012. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!