Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen hokikorit érdemes venni?

Milyen hokikorit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Gondolkozok hogy mostanában kéne venni korit télire, ilyenkor úgyis olcsóbb.

Belépő szintű hokikorit szeretnék, jelenleg SupremeOne20 és a Vapor X.0 amit néztem.

Ezen az áron tudnátok még mondani, ami megérné? Lehetőleg 44-45ös méretbe is legyen belőle...:)


2012. aug. 22. 12:37
 1/4 anonim válasza:

ó, nekem van hokikorim, egyszer sem volt rajtam, mert most hagytam abba, de sajnos az 37-es :P

Szerintem, ha jót akarsz venni, ne a legeslegolcsóbbat keresd, jó korit 25 ezer alatt nem találsz, a használt meg nem jó szerintem, mert az már lábához igazodott.

2012. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ami most 20-25, azok 40ről vannak leértékelve.

Kérlek a kérdésre válaszoljatok, hogy milyen márkát és fajtát lenne érdemes venni! :)

2012. aug. 22. 13:28
 3/4 CivisJoe75 válasza:
A Roces-t ajánlanám.
2012. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én tapasztalatból mindenképp a CCM vagy a Nikebauer-t ajánlom, esetleg (nem vagyok biztos az árkategóriában) az Easton. a Roces korijait nem ismerem. Szerintem nézz körbe a Hervis-ben.
2012. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!