Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mi a különbség a Mirage és a...

Mi a különbség a Mirage és a MARK IV-es (műkorcsolyára való) penge között? Az EDEA márka szerintetek jó?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Edea korcsolyák jók, főleg mert könnyű és kényelmes. Szerintem kicsit ronda, de persze nem az az első szempont. Az áltad említett, Ultima pengék kezdő műkorcsolyázóknak valók, túl nagy különbség nincs a kettő között, de a Mirage egy fokkal jobb. Ha kezdő vagy illetve alapdolgokat tanulsz még (ugrások: axelig, forgások: üllő, alap kombinációs forgásig)akkor egész jó.

Viszont ami nagyon fontos, hogy próbáld fel és ha kényelmes akkor jó lesz. Rajtam volt olyan Wifa ami már probakor kényelmetlen volt, egyszerűen nem volt jó a lábamra. Mindenkinek más korcsolya a legjobb én pl. Jackson korcsolya Wilson penge párti vagyok :)

2012. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából egy az én problémám, hogy próbálni nem tudom mivel webáruház. Pesten meg nem tudok olyan helyet, ahol "olcsón" (53000) találnám meg ugyanezt. De sokat segítettél! :)
2012. nov. 11. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha netről veszed akkor az Edea nem rossz, kényelmes, sokan használják és a nem szokot nagy gond lenni vele. A netes vásárlás azért nem a legjobb egyébként, mert a korikat rászokták "sütni" a lábra, hogy ne szenvedjen a koris a betöréssel, netről viszont ezt nem lehet.
2012. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt ismered? Itt 53 000 ft van Edea Mark IV pengével [link]
2012. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs 50 000 Ft..
2012. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi ezt az oldalt én is megtaláltam, de csak most nézem, hogy ez tényleg bolt és nem webshop! :D köszönöm! :)
2012. nov. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!