Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Snowboardosok, hogyan a...

Snowboardosok, hogyan a legkönnyebb megtanulni a felvonókat használni?

Figyelt kérdés

Tavaly próbálkoztam, de nem volt sikerélményem és ki is nevettek, vagy csak idegeskedtek mert nagy volt a sor, így feladtam, mert teljesen lecsökkent 0-ra az önbizalmam. Viszont a párom szerint jól megy a csúszás es hamar tanulok, igy nem érti, miért nem megy a felvonó.

Mindig az történik, hogy húzna a felvonó, de olyan mintha oda lennék ragasztva a földhöz, nem mozdu a deszka, hiába emelgetem a lábammal, de a kötél meg húz, így folyamatosan elesek.

Ha a gyerekkötelen vagy próbakötelen gyakorlok, van értelme vagy az úgy sem olyan?

Nem akarok megint beégni, mert így is összeszorul a gyomrom ha a felvonóra gondolok. Legszívesebben sírva elfutnék, de snowboardozni meg nagyon szeretek..



2012. dec. 15. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyerekfelvonón is gyakorolhatsz szerintem, de nem csak te jársz így. :D Ha boardoznék, nekem sem menne szerintem, ezért csak síelek.

http://www.youtube.com/watch?v=4GKieIjYPWk

2012. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Igazából nagyon vicces lesz, de tavaly nem sokat próbálkoztam, csak párat, de az elég volt ahhoz, hogy parázzak tőle. Most pedig elsőre sikerült a tányéros és a csákányos is!:D

2012. dec. 25. 07:00
 3/3 anonim válasza:
Na gratulálok, nekem a tányérost hamar sikerült megtanulnom, szerencsémre, de a csákányost biztos nem próbálnám ki!:D Még kisebb koromból csúnya emlékként van meg a fejembe - nem estem le róla, mert apukámmal vtam -, pedig akkor még síléccel vtam ott:D Snowboarddal ki nem próbálnám:DD
2012. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!