Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szeretnék korcsolyát venni....

Szeretnék korcsolyát venni. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, és elég jól megy a dolog. Nem szeretnék olyan korit venni aminek van farkasfoga, mert rohadtul idegesít, és egyszer is felbuktam benne, és akkorát zanyáltam, hogy meg kellett műteni a lábamat úgy kicsavarodott. Nem vagyok korcsolyaművész, nagyon nem értek a dologhoz, csak a spanokkal (mind fiú, én magam is elég fiús vagyok) járunk el korizni, olyankor fogózunk, meg hasonló marhaságok, ők eléggé jól nyomják, de eddig a farkasfog miatt eléggé hátráltatva voltam, mert sosem használtam, és mindenhová beakadt, és csak idegesített.

2012. dec. 29. 22:58
 1/4 anonim válasza:
hát vegyél hokikorit. azon nincsen farkasfog, legalábbis én még nem láttam olyat.ráadásul az nem néz ki olyan kis "balettos"-nak. nekem is oylan van én is lány vagyok és szeretem. [link] ez például hoki korcsolya és szerintem jól néz ki,nem lányos.csak a kép miatt linkeltem az oldalt.
2012. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem Hoki korit hanem Hoki pengés hobbi korit kell venned. a Hoki kori kemény nem tart, az hokira való. A Farkas fogas műkori meg ezért rossz, mert orra buknak benne , az műkorira való. Vegyél mondom hobbi korit hoki pengével. Nézz el egy szaküzletbe, ott segítenek. Én tudok egy ilyen boltot, kb az egyetlen ilyen szaküzlet itthon. De reklám lenne, annyit segítek hogy a nevük korcsolyavilág csak angolul :D Am az üllöi út elején vannak.
2013. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a probléma megoldódott. Az egyik ismerősöm, aki korcsolyát oktat, azt javasolta, hogy hokikorit vegyünk, abban lenne értelme koriznom.(:
2013. jan. 6. 22:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta már lett korim, és jégkorongozom, és idén megyek edzőtáborba.:DD
2013. júl. 8. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!