Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen sít és síbakancsot vegyek?

Milyen sít és síbakancsot vegyek?

Figyelt kérdés
A pénz nem lényeg mert bármiet tudok venni de ne egyen tul drága (>80 000).

2013. jan. 13. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az Intersportot ajánlom, ha már ennyit kiadsz egy bakancsra. Nekem egy Salomon van, teljesen újan vettem 3500-ért egy bolhapiacon. Nem a legújabb cucc, pár éves talán, de nem volt használva az látszott rajta. És ami a legfontosabb, tökéletesen illik a lábamra, abszolút kényelmes, -17 fokos időben volt tesztelve 5 napig, nem fázott a lábam egyszer se. És könnyű belelépni, a bélést is könnyen szárítottam esténként. Csak jelzem, ha szemfüles az ember, meg lehet úszni ezt "ingyen", a több tízezres cipőkhöz képest.
2013. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is el kellene döntened, hogy milyen stílusban szeretnél sízni: Freestyle, szlalom, óriás stb... Ha kezdő vagy, akkor kérhetsz boltban is tanácsot, akkor puhább, könnyebb és rövidebb léc kell. Ebben az esetben a használt felszerelés is jó választás, nagyon jókat lehet kapni.
2013. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az illető versenyszerűen szeretne síelni, hanem csak hobbiból. Erre a szlalom léceket szokták ajánlani, esetleg nagyobb rádiusszal, de ha majd száguldozni szeretnél, akkor jöhetnek a hosszabb lécek. Ha teljesen kezdő vagy, akkor nem vegyél meg semmit, csak bérelj először, és ha tényleg tetszik, akkor érdemes beruházni drágább dolgokra.
2013. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Atomic Izor léceim vannak, amiket teljesen új állapotban, egy karc nélkül kb. 12e Ft-nyi euróért vettünk bolhapiacon, 3 éve használom, van összehasonlítási alapom más lécekkel, és nagyon ott van... A bakancsom egy intersportos no-name, de az ezelőtti, többször annyiba kerülő Salomon bakancsomat messze szégyeníti. Javaslom, hogy használt cuccok közt is nézz körül.
2013. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szaküzletben vásárolj,ott valóban hozzáértők árusaítanak(sokan közülük versenyszerűen síeltek is).

Tanácsot adni itt bajosan lehet,mert nem tudhatjuk mióta síelsz ,milyen testfelépítésű vagy,hol szeretnél síelni(kezelt pálya,funpark,mélyhó)ha kezelt pályán,akkor milyen stílusban(csak csúszkálni öregesen,vagy agresszíven szlalomozni).

Budapesten Montana(nem Montagna!!!)sportot és Bartusékat(Slalom sport) ajánlanám,biztos sok jó üzlet van még,de őket ismerem és bátran ajánlom másnak is.Szívesen adnak tanácsot nem kell feltétlenül vásárolni.

2013. jan. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!