Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » A Városligeti Műjégen kívül...

A Városligeti Műjégen kívül hol van még jó koripálya?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek korcsolyázni, és kisebb, nyugodtabb koripályát keresek! Mit ajánlotok?

2013. jan. 15. 21:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
Újpesten: www.jegpalota.hu én nagyon szeretem, csak ide járok, hosszú nytvatartás van hétvégente, de tudsz hét közben is és az ára sem horribilis. ja és nem csak télen tudsz itt okrizni hanem egész évben.
2013. jan. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én is szívesebben járnék kisebb,csendesebb helyre,mert folyton esek,meghúzom magam,és azt sem szeretem,ha milliók röhögnek rajtam!! :)
2013. jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ivett.seres válasza:
Az Eiffel térnél (Nyugati pu.-nál) is van, legalábbis tavaly volt, de akkor akkorát vetődtem, hogy azóta nem merek odamenni :D
2013. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Előző vagyok,akkor lehet,hogy vagy együtt kéne mennünk vetődni,mert az úgy viccesebb, vagy ki kéne találni megoldást, hogy ne fájjunk nap végére mindig! :)
2013. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Én is esek általában, mert nem vagyok profi, de ez még belefér. Viszont pont ezért szeretem én is a tágasabb, szellősebb pályákat, mert ott kevesebb az esély, hogy magamon kívül másban is kárt teszek. :D
2013. jan. 20. 11:43
 6/14 anonim válasza:
fú korizás közben hatalmasat estem és baromira meghúztam a derekam :/ mit csináljak a pihenésen kívül vele?:(
2013. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Tartsd melegen,ha van rá időd :P
2013. jan. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Sportkrém vagy hőtapasz, ez a kettő a leghatásosabb.
2013. jan. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Manapság egyre többet lehet hallani róla,gondolom nem véletlenül
2013. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
ti már próbáltátok?
2013. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!