Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » 5 éves sí tudással elkezdhetek...

5 éves sí tudással elkezdhetek snorparkba ugrálni, csúszni és egyéb extrém mutatványokat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért ne kezdhetnél el? Maximum esel párszor (vagy többször :P ). Ha van rajtad sisak, olyan nagy gond nem lehet. Én 11 éve síelek, és elég jól tudok, de az ilyen snowparkozásra nem bírnám rászánni magam. Előbb jönnék le egy rettenetesen buckás pályán 1 léccel :P 16/f
2013. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fúú hát én 2 éves koromban síeltemm előszőr azaz mosst síelek 10 éve és 3 éve snowbordozok és azt kell mondjam hogy

sowbord könyebb ,de az első ugrásnál majd össze szartam magam :) ugrálás és egyszerűbb trük már megy most megyek majd ujra mostmár probálkozok ujal is ,de én mégis inkább a síelésnek élek :) Te hány éves vagy? hány éves korodban kezdted?

2013. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!