Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ti melyik (használt) snowboard...

Ti melyik (használt) snowboard deszkát vennétek meg?

Figyelt kérdés

Kezdő-haladó vagyok, és mostanában tervezünk menni több napra külföldre. Mivel már biztos, hogy szeretem csinálni, arra gondoltam, hogy érdemes lenne venni egy használtat.

Találtam is pár elég jó állapotban lévőt (és nem drágát), de nem tudok dönteni. A párom egyébként tud segíteni benne, mert ő nagyon ért ezekhez (ő nem ma kezdte:D), de azért kikérem mások véleményét is:) Mert én akárhogy is nézem, csak a mintája alapján választok:D

Szóval belinkelem ide, amik tetszenek, és írjátok meg, hogy szerintetek melyik a legjobb. (úgy értem, a legkönnyebb benne csúszni, jó egy kezdőnek, és tudom pár évig használni).

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(nem az én sorrendemben van, csak ahogy megnyitottam őket)


2013. febr. 11. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdő-haladó vagy? Szóval azért még párszor elesel, de azért már lankásabb pályán magabiztos vagy? Fekete pályán még nem mész le. Attól is függ hogy melyik az ideális, hogy te hány centi magas vagy. Váll magasságig kell érnie a deszkának kezdők esetében. Az itt található deszkák nagy része elég gagyi, talán a salomon ami még tűrhető.
2013. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, kezdő-haladó vagyok. Alig-alig esek, egy nap alatt kb. 2x, mert sikerül mindig megtartanom magamat. Eddig minden ment elsőre, amit megtanultam.

Már a piros pályát használom, mert az élvezetesebb, de elvagyok a kéken is. Feketén még nem mertem kipróbálni:D

162 cm vagyok, amit eddig béreltem, azok az államig értek.

Köszi a válaszod:)

2013. febr. 11. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
23, miért?
2013. febr. 12. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért hogy tudjuk hogy mien lenne jó am szerintem alpha v salamon
2013. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül kölcsönöztünk külföldön, mert addig húztuk-halasztottuk, hogy egyiknek sem írtunk:D Inkább lehet, hogy összegyűjtöm a pénzt egy új felszerelésre, és újat veszek.
2013. márc. 2. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!