Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Tippmixen megtettem a Avangard...

Tippmixen megtettem a Avangard Omszk - Szibir Novoszibirszk jégkorongmeccset hazai győzelemre Rendes játékidőben 0-0 volt az állás viszont hosszabbításban nyert az Avangard Omszk most akkor mi van, nyertem vagy sem?

Figyelt kérdés
Avangard Omszk - Szibir Novoszibirszk az ötödik meccsüket játszották és aki most nyert az jutott tovább. Arra NEM lehetett fogadni hogy melyik csapat hogy tovább, csak arra hogy: hazai győzelem H, döntetlen X, vendég V. A hosszabbításban nyert Avangard Omszk akkor most buktam a pénzem vagy nyertem?
2013. márc. 1. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos lehetett...De elméletben nyerted mert megnyerte.
2013. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hidd el nem lehetett.... :( ez a baj hogy csak elméletben nyertem de a gyakorlatban nem hiszem...
2013. márc. 1. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
elméletben a fogadás kizárólagosaon arra szólt hogy megnyerte e vagy sem, illetve esetleg döntetlen. végülis megnyerte, szóval meg kell hogy kapd a pénzed
2013. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem! Mindjárt kiderül megyek a lottózóba hátha! :)
2013. márc. 1. 16:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem ez Xnek azaz döntetlennek számít... a lottózóban azt írta a gép hogy nem MÉG nem nyert de majd holnap hivatalosan is kiderül hogy NEM nyert sajnos... :(
2013. márc. 1. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
A hokinál így van sajna, csak a rendes játékidő számít. Nekem is sok mixem ment el már ezen.
2013. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tipszmixûtéé?
2013. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!