Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Tudtok olcsó síruhát? 30 000...

Tudtok olcsó síruhát? 30 000 Ft max.

Figyelt kérdés
Síruhát keresek ami jó minőségű, de nem olyan extra drága. sínadrág, kabát, kesztyű, szemüveg. Hol érdemes venni?

2013. nov. 4. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

a lidliben láttam a múltkor.

nadrág 5 ropi,kabát 8,kesztyű 1500.

raiski márka.

az elvileg nem a legsz/arabb.

2013. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon sürgős érdemes megvárni a Hó-Show-t.Nov 22-24 között lesz a Budapesti Vásárközpontban,ott gyakorlatilag felvonul a teljes magyar kínálat,ha mégse lenne amit elképzelsz,én akkor sem javaslom az élelmiszer diszkontot,mert azok a "kelmék"szépnek szépek,talán kellemes téli időben még jók is,de nyirkos hidegben,hóesésben nem szolgálnak megfelelően.
2013. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Útólsóval 100%-ban egyet értek. Én is a Hó-Showt ajánlanám.
2013. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 6. 18:39
 5/5 anonim válasza:
Helló! Érdekelne még síruha? Nekem van eladó egy 40-es és egy 42-es unisex kantáros sínadrángom. ÚJ! Nem volt használva. Frencys márkájú. 7000Ft/db És van egy eladó szett:sínadrág+síkabát. Ez is Frencys márkájú. ÚJ! 38000Ft/szett
2014. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!