Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Sí-elni/snowboardozni csak...

Sí-elni/snowboardozni csak télen lehet?

Figyelt kérdés
Lehet h*lye kérdés, de a síelés/boardozás, az mindigis a téli sportokhoz tartozott... Mert ugye nyáron, összel, nincs hó... De, hallottam már mesterséges sípályáról... Meg ugye vannak hó ágyuk, de gondolom azok csak télen müködnek. Szóval, tudnék valahogy/valahol nyáron, tavasszal, összel is snowboardzni? Gondolom vannak olyan országok, ahol máskor is van hó, de nem itt, a közelbe... Mert, én nagyon szeretek snowboardzni, megyek most is télen, de tudnék más évszakokban is? Vagy ez felejtős?
2009. nov. 18. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Fedett sípályáról Dubai-ban hallottam. Ott télen-nyáron megy, a környéken rákereshetsz fedett sípályákra, de nem hiszem, hogy találsz.
2009. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja, arról már énis hallottam, de nem a szomszédban van :D
2009. nov. 18. 20:57
 3/4 anonim válasza:

Ugy tudom, hogy erre legközelebb a Mölltal gleccseren van lehetőség, Ausztriában. Csak hát nem olcsó mulatság egy ilyen sítúra nyáron...


[link]

2009. nov. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Magyaroszágon is van egy jó pálya. Igaz hó nincs rajta. Plastic pálya, de ugyan olya jó mint az igazi hó. A neve 4seasons park. keress rá a neten..én 3 éve voltam utoljára =/ de nagyon jó. ajánlom figyelmedbe.
2009. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!