Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » A korcsolya, amit a boltban...

A korcsolya, amit a boltban megveszek már eleve meg van élezve, vagy meg kell előtte (műkori)?

Figyelt kérdés
Illetve ha nincs, akkor lehet-e úgy korizni vele, hogy előtte nem vittem el éleztetni? (nem biztos, hogy lesz ott lehetőség rá)
2013. nov. 27. 20:19
 1/8 anonim válasza:
Általában nincs megélezve, neked kell megéleztetni, de azért nyilván tudsz majd vele korizni.Ha kezdő vagy lehet nem is baj :)
2013. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fél évet tanultam korizni, szóval azért nem a szélén fogok totyogni, de nem igazán értek a technikai részéhez.
2013. nov. 27. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni az eladót, de szinte biztos, hogy nincs megélezve.
2013. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Decathlonban vettem, szegény kis eladó, aki nem is ért hozzá, honnét tudja? )
2013. nov. 28. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Dechatlonból műkorcsolya? Ha ennyire nem értenek ott hozzá, akkor miért ott vetted?

Egyébként érzed ha nincs megélezve, ilyenkor tompa a penge. Ha nagyon nem értesz hozzá, vidd el éleztetni és kérdezd meg, szakembertől.

2013. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért ott vettem, mert ott a legolcsóbb. Meg nekem nem kell valami profi kori, nem akarok ugrálni meg ilyesmi. Az élesség pedig relatív és nincs viszonyítási alapom :P
2013. nov. 28. 21:51
 7/8 anonim válasza:
Az ujjaddal azért érzed.
2013. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, mert amikor korizni jártam, az élénél fogva vettem le mindig és sosem vágott meg, pedig meg volt élezve. Aztán kaptam egy hokikorit és amikor azt úgy vettem le, végigvágta keresztbe a tenyeremet teljesen. Szóval nem tudom megállapítani.
2013. nov. 28. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!