Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Decathlonos wed'ze női síkabát...

Decathlonos wed'ze női síkabátról és sínadrágról vélemények? 13/L

Figyelt kérdés

Milyen? Akinek van/volt mennyire felelt meg? Mennyire vízhatlan?

(Ha volt,akkor meddig bírta?) Bármilyen vélemény,tapasztalat,információ jöhet!



2013. dec. 24. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik?

Mert a wed'ze csak egy márka, nekik meg jó sok kabátjuk van.

2013. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom. :/ a nadrágra van valami írva,de nem hiszem hogy az a neve lenne... (blokk már nincs meg azt hiszem)

Akkor csak simán a wed'zéről vélemény? (Bármilyen síkabát&sínadrág!) vagy ami neked volt,előző hozzászóló?

2013. dec. 26. 10:25
 3/5 anonim válasza:
Ha mint márkára gondolsz akkor nem egy hűde elterjedt márka, de nem is annyira rossz, az alacsonyabb árkategóriát képviseli, ami nem is annyira rossz, hisz nincs mindenkinek 60eFT-ja egy síkabátot venni :). A síkabátról és a sínadrágról meg leginkább te tudsz véleményt mondani mint fazonilag mint technikailag is ugyanis a síkabátba biztos hogy bele van írva a vízállósága és az anyag lélegzése és ugyanígy a nadrágnál is.
2013. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi =]
2013. dec. 28. 09:30
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én most voltam síelni. Nekem Wed'ze kabátom és nadrágom volt. A kabátok jók, nem áznak át, meleg és kényelmesek. A nadrágról már más a véleményem. A fazonjuk nekem nem tetszik, az enyém nagyon széles volt, nem volt lekarcsúsítva. Az anyaga nem elég strapabíró. Nekem az első napon szétvágta a síléc az esések következtében.
2014. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!