Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » S. O. S. Mi tévő legyek? Nem...

S. O. S. Mi tévő legyek? Nem akarok jégkorcsolyázni.

Figyelt kérdés
Csütörtökönként az osztállyal kimegyünk korcsolyázni a műjégpályára. Én viszont nem szeretnék menni viszont amikor kérdezte ebbe nem gondoltam bele és én is beleegyeztem. Most már viszont biztos vagyok benne hogy nem fogok jégre menni. Nem tudok korcsolyázni. Problémáim ezen kívül: mi van ha elzakózom és mondjuk kiszakad a kabátom. Nincs pénzem másikra. Egy másik: hová teszem a telefonom. A zsebembe? És ha elesek esetleg törik a telefon is? Viszont ha én azt mondom nem megyek akkor nem mehet az egész osztály. Nem akarom hogy miattam szívjanak. Erre van valami megoldás szerintetek hogy mondjuk Anya ír egy papírt vagy semmi? Akkor mit mondjak a tanárnak???? Segítsetek, tanácstalan vagyok!!

2014. jan. 14. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem már holnap se menj be, és hívd fel egyik osztálytársadat, hogy mondja meg az osztályfőnöknek, hogy beteg vagy.

A héten már ne is menj az iskola tájékára se!

Menj el a háziorvosodhoz és ha jófej mondd el neki, hogy miért kell igazolás, ha nem jófej, akkor szimulálj egy kicsit.

Aztán majd hétfőn viszed az igazolást, és panaszkodsz fűnek-fának, hogy milyen kár, hogy pont most voltál beteg és lemaradtál a korcsolyázásról, pedig olyan jól korizol, ahogy Fred Astaire táncol!

2014. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem írni, az a baj hogy amíg hideg lesz és lesz műjégpálya addig minden csütörtökön kimegyünk. Minden csütörtökön meg azért nem hiányizhatok.
2014. jan. 14. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kimész velük, viszel magaddal egy könyvet és szépen azt olvasod, amíg a többiek koriznak!
2014. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Cserélj helyet velem,én szivesen mennék,pedig én sem tudok.:D Komolyra forditva:szólj hogy nem szeretnél menni,vagy elmész de nem szeretnél korcsonyázni.Szerintem az osztály többi tagját attól még elviszik,de ha nem,akkor sem tudsz mást tenni hosszú távon,vagy szólsz vagy korcsolyázol.
2014. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Elmész és nem korcsolyázol! Ennyi!

Nem fognak erőszakkal kiráncigálni a jégre!

2014. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem nehéz korizni 2 perc alatt meg lehet tanulni én is már 4 éve korcsolyáztam utoljára és 1 óra alatt csak 2-szer tanyáltam el.A telefont megy hagyd a táskádban.A kabátod meg a sima jégen kétlem hogy elszakad,ha csak valami beteg idióta nem megy neked

:)

2014. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!