Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Snowboard megtanulása két...

Snowboard megtanulása két különböző deszkán?

Figyelt kérdés
Egy időbe snowboardoztam,aztán abbahagytam.Tavaly ujrakezdtem,de sajnos az a deszka ami volt nekem már akkor nem volt meg,igy béreltem egy méretbe ugyanakkorát (155cm). Azzal voltam kinnt egy hétig,mivel az alapokat azért az ember nem felejti el,fékezni menni vele,ezek mind mentek. A kanyar és az élek használatát pedig 3-4 nap után sikerült ujra éreznem. Idén pedig ujra szeretnék menni,de immáron vettem egy zsir uj deszkát,méretbe ugyanakkora mint amivel tavaly mentem. Olvastam neten olyan véleményeket hogy ha uj deszka olyan mintha előről kezdenél boardozni tanulni stb,és ez elbizonytalanitott,mert szerintem aki tud az tud egy másik hasonlo paraméterün is. TEHÁT: lerőviditve kérdésem pedig annyi lenne,hogy lesz e a tavaly "visszaszerzett" tudásomra hatással az hogy más deszkával fogok menni?? (méret ugyanaz,fok is ugyanaz vagy hasonló)

2014. jan. 17. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a saját deszkámon tudok menni. Tavaly márciusban wellneseztünk Balatonon amikor leesett a hó. Kitaláltuk, hogy ugorjunk el Eplénybe. Akkor béreltük a felszerelést. Én nem éreztem különbséget. Azt, hogy újra kéne tanulni kétlem, viszont az simán lehet, hogy rá kell érezni az új deszkára, de az is szerintem max. első délelőtt megvan.
2014. jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
abból több hiánnyosságod lehet, hogy 1 éve nem álltál deszkán
2014. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Sperseus! Azért valljuk be a magyarok nagy részének évi egy hét sielés/snowboardozás fér bele. Sokan erre is gyűjtenek.


Mi szerencsések vagyunk, mert a három éves kislányaink most tanulnak sielni és a sísuliban mi felnőttek is szoktunk csúszni néha hétvégenként. Ha lenne hó, akkor már biztos felugrottunk volna Visegrádra, Dobogókőre. Múlt végén ki tudtunk menni két napra Donovalyba. Nyáron pedig egy-egy alkalommal mi felnőttek wakeboardozunk, vizisielünk de azért valljuk be nem ez az általános.

2014. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!