Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Osztály korcsolyázás lesz...

Szilfai bence kérdése:

Osztály korcsolyázás lesz pénteken, nem is akarok menni és nem is tudok korizni mit tegyek?

Figyelt kérdés
és már kellet mondani hogy megyek mert ha nem mondom nem megy az egész osztály.
2014. jan. 21. 21:54
 1/4 anonim válasza:
0%
már bocsi de elég önző vagy... most mert egy dolog hogy te félsz hogy elesel de ezért ki+++szol a többiekkel?! amugymeg véletlenül otthonhagyod/elhagyod a koripénzt és kész ha mázlid van senki nem szán meg vele...
2014. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Hallod legalább megpróbálnád. Mi az hogy nem is tudok, nem is akarok? B!szki korizni nem egy perc megtanulni, de meglehet. Szerintem menj el és gyakorolgass a többiekkel vagy nem tudom. Az én osztályommal nem is mentünk korizni pedig olyan roh!dtjólett volna :D
2014. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menj el, s próbáld ki. én ezt tettem két éve, nem tudtam korcsolyázni, megpróbáltam, tök jól szórakoztunk.
2014. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mész el és kész. Szíved joga. A többiek le vannak szarva. Neked ehhez nincs kedves és kész. Másnak meg máshoz nincs.
2014. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!