Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ha a sílécen nincs bejelölve...

Ha a sílécen nincs bejelölve középvonal, honnan tudom, hogy hogyan állítsam be a kötést?

Figyelt kérdés
IQ kötésem van,ami elöl hátul is mozdítható. Illetve, műanyag kötésről ha lenne véleményetek az jó lenne! :)

2014. jan. 23. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed szervízbe? Tök hamar megcsinálják és biztosan jó lesz!
2014. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert sajna általában már csak az, hogy ránéznek több ezer forin...:S

illetve nem árt az ilyennel tisztába lenni, jobb szeretem magam megoldani az ilyeneket! :)

2014. jan. 23. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt Blizzard lécem,de a Nordica kötésrendszere nagyon hasonló,itt is egyszerre mozog az első és a hátsó tag...és ez a lényeg ,mert így a középpont mindig állandó bármilyen bakancs méretre állítod is azt.

A kötésemelő az én léceimre rá van integrálva ,erre kell rácsavarozni a kötést a gyárilag előfúrt helyre.ahogy nézem itt a videón( https://www.youtube.com/watch?v=DyHfXCf_kF4)a Blizzardnál az egész kötésrendszert emelővel együtt kell becsúsztatni a helyére és azt biztosítani egy csavarral.A léc közép jelölésnek a mai léceknél már nincs értelme,mert a kötésemelő vagy gyárilag van integrálva vagy pedig pontosan kialakított helyre szerelhető fel ezzel biztosítva a helyes pozíciót.

A műanyag kötésnek csak a háza műanyag..az is nagyon ellenálló,nem fog eltörni,nekem a legdrágább lécemen is műanyag házas kötés van,de még soha egyikkel sem volt baj,max. ha állandóan a bottal oldod ki a hátsó kötést akkor az csúnya lesz egy idő után.

2014. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2014. jan. 27. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!