Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szánkóztál már? Milyen volt?

Szánkóztál már? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Én igen! Ma volt az első alkalom idén és télen is amikor szánkóra ültem! 2 fajta szánkóval mentem. Egy aminek volt kormánya is, meg egy amit lábbal kellett irányítani. Aminek volt kormánya az jó volt mert szinte egyszer sem borultam el vele. Ugyanakkor a sok elesettet meg kerülgetni kellett ami nem volt könnyű feladat. Sőt! Voltak kifejezetten forró helyzetek, amikor pár centin múlt, hogy ne ütközzünl. Nem tudom miért, de volt amikor a szánkón állva mentem. Talán a kisebb ugratás miatt, emelkedtem el az üléstől vagy nem tudom, de én akkor nem össze, hanem keresztbe sz@rtam magamat! Gondolj bele. Előtted ül a barátod. Te irányítasz hátulról, vagy 30-35-el mentek, a szánkó folyamatosan ugrat, döcög, az ülés is csúszik, meg minden, én meg a szánkó talpára állva csúszok. De féltem.... :) Basszus! Rengeteg adrenalint kaptam! Aztán amikor a másik fajtával mentünk az ismerősömmel, akkor is borultunk egy nagyot. Mivel azt lábbal kellett irányítani, alapból nagyobb volt az esélye, hogy borulunk. Az ismerősöm ült elől én hátul. Kiderült, hogy ő ilyet nem tud irányítani. Mind ez menet közben derült ki, amikor mondtam, hogy irányítsd erre ő: DE ÉN EZT NEM TUDOOOM! Én meg ösztönösen a megfogtam a vállát, és jobbra-balra kezdtem húzni gondolván, hátha sikerül nekem irányba helyezni a szánkót. Nem ez lett. A szánkó elkezdett dülöngélni, és a végére már egy talpon menünk féloldalasan. A vége pedig az lett, hogy elborultunk. Nagyon jó volt! Neked hogy telt?

2014. jan. 26. 19:58
 1/7 Szergej55 ***** válasza:
Itt pont nincs egy centi hó sem! :D
2014. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálunk van vagy 10 cm! A hely ahol voltunk ott meg a hó le volt taposva, így nagyon jól lehetett csúszni!
2014. jan. 26. 20:05
 3/7 *Glissade* ***** válasza:
Sajnos nem, mert nincs hó:S
2014. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hátez...nagyszerű.
2014. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez jó lehetett. :) Sajnos itt sincs hó, szerintem már nem is lesz ezen a télen, csak fényképről látok idén havat. :(
2014. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tettünk barátommal egy téli túrát ma, van vagy 15-20 centi hó. Az egyik hegyen az út mellett találtunk egy félig törött, nagyon régi fa szánkót, el is vittünk, két heggyel odébb csúsztam egyet vele, ahol simább volt a terep. Aztán ráültünk ketten, mentünk vagy 2 métert, felborultunk. Utána már összeroskadt alattunk, nem bírt el bennünket. :DD Jó móka volt.
2014. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is akaroooook :)) Mindig a kutyámmal járok :) Felmegyünk a domb tetejére, ő felcsüccsen, én mögéje és megyünk :D Közben olyan jól lobog a füle :D mikor először mentünk (kb. 8 éve), akkor még a szemei is kidülledtek , de most már lazán száguldozunk :)

21/L

2014. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!