Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik a legjobb hely Budapest...

Melyik a legjobb hely Budapesten, ahol lehet jégkorongozni?

Figyelt kérdés

Van néhány barátom, akikkel imádunk jégkorongozni, és baráti viszonyt ápolok a magyar válogatott három játékosával is.

Szeretnénk eljárni a szabadidőnkben hokizni, cuccunk van, korink szintén, de helyszín nem igazán. Eddig az AstraZeneca-ba jártunk, a Homoktövis utcába, (ami tavaly még a Fradi bérelt pályája volt) de nem volt olcsó és gyakran foglalt volt a pálya.


2008. júl. 18. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, de az is hogy idősebb fejjel, huszonévesen lehet valahol klubszinten elkezdeni játszani?
2008. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem már nincs sok esély rá, kivéve, ha nagyon tehetséges vagy. Én néhány meccsen játszottam a Ferencvárosnál, nagy élmény volt, csak nem volt már később időm... De évek óta jégkorongozgatom, persze, ha találok jeget :D


Jó lenne már végre egy rendes pálya...

2008. júl. 20. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen a pesterzsébeti pálya!!!sok helyen voltam már de ez a legjobb
2008. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszadó: paccs! Én is erzsébeti vagyok! És imádom :D
2008. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
87%
Én jégkorongozom 6 éve most 16 vagyok :) szerintem ha nagy pályára szeretnétek lejárni... egy 15-20-as társasággal [ 10 főnél kevesebbel értelmetlen 3000 forintot 1 óra jégidőért kifizetni] tehát akkor én is az erzsébeti jégpályát tudom ajánlani, ha kis pályát szeretnétek bérelni, azokba annyira nemvagyok otthon de abból is van jópár itt pesten, mi apámmal a lobogóba jártunk le még régebben, sok szerencsét a továbbiakban a keresésében!!!! legkésőbb ~ 12-13 évesen elkell kezdened jégkorongozni különben semmi jövőd nincs a sportban, hidd el nekem.
2008. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

utolsó válaszoló:

szerintem ha valaki később tanul meg hokizni még akkor is lehet jövője max hobbi szinten vagy valamelyik amatőr klubban...(bár nemtom én kiskoromban kezdtem el)

kérdező:

ha szabványméretű pálya akkor sztem PEJCS( [link] ) ha meg kicsi akkor BHG ( [link] )

remélem tudtam segíteni! :) egy 15 éves hokis lány

2008. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, tizenkét éve játszom :) Szétnéztem, Erzsébet nyert :)
2009. febr. 25. 18:23
 8/8 anonim válasza:
jó h pár év múlva válaszolok és gondolom már voltál is az erzsébeti pályán de igen az a legjobb pálya és én is erzsébeti vagyok:D
2011. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!