Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Honnan tudom, hogy elég...

Honnan tudom, hogy elég éles-e a korcsolyám éle?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 16:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Mikor kiálsz a jégre próbáld meg oldalra csúsztatni, ha úgy nem megy gyorsíts fel, és próbálj meg éleseket fordulni ha megcsúszik oldalra akkor nem elég éles.
2010. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én úgy gondoltam jég nélkül :D Most vettem a neten (használt, de az eladó nem mondta hogy éleztette-e) és kényelmes meg minden, de még nem volt rajtam jégen, szombaton megyünk műjégre és szeretném tudni kell-e éleztetnem addig.
2010. jan. 4. 17:54
 3/5 anonim válasza:
100%

Első vagyok :D azt addig nem fogod megtudni ameddig nem mész vele jégre, de ha soha nem volt élezve akkor olyan mintha egy sima lemez lenne az alján amúgy meg ha élezve volt akkor látszik vmennyire (mint a késnél) ennél többet nem tudok róla mondani :). A jégpályánál valószínű lehet éleztetni amúgy ;)

Jó korizást hétvégére :)

2010. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Ez szemét lesz... Fogd meg told a nyaki ütőérhez húzd meg és ha megvágja az ütőered akkor elég éles.ez is egy megoldás.. de nemajánlom kiprobálni
2010. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a hasznos hszt -.- komolyan kérdeztem, ne itt baromkodj, ha ennyire odavagy ezért a módszerért próbáld ki magad. idióta.
2010. jan. 14. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!