Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Jó nekem a 150cm-s snowboard...

Jó nekem a 150cm-s snowboard deszka?

Figyelt kérdés
173cm vagyok. De, sokan mondták, hogy kicsi nekem a 150 es deszka, de én egyéltalán nem érzem azt, szerintem pont jó. Kényelmes, meg jól tudok is vele menni. De, majdnem mindenki azt mondja nagyobb kellene nekem... Igazuk lehet? Mert szerintem nem kicsi nekem.
2010. jan. 6. 18:15
 1/7 anonim válasza:
ha neked az kényelmes és azzal jól tudsz menni akkor n vegyél újat
2010. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az attól függ milyen ágba tolod ( alpin : hosszú kemény deszka ;freeride : közepes szélességű viszont elég hösszú ; freestyle : könnyű rövid széles :P) :D én 163 centimmel (13/f) 146-os deszkával adom a freeride-ot már lassan 7 éve :) d ha neked tetszik és úgy érzed hogy kényelmes jó meg minden akkor tessék zúzni :D

remélem tudtam segíteni ha nem akkor írj és megpróbálok :D

2010. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha kezdő vagy akkor semmiképp se vegyél nagyobb deszkát, csak nehezebben fogod tudni irányítani. Szerintem ez optimális méret számodra.
2010. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem tuti nem lehet ful kezdő ha megvan már a deszkálya és gondolom tavalyról maradt
2010. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem full kezdő vagyok, tavaly csusztam egypárat, de nem olyansokat
2010. jan. 10. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor szerintem az pont jó lesz neked eg szezonra még :D
2010. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ezzel a deszkával jobban tudsz forogni-kanyarodni de nem tudsz oan gyorsan menni
2011. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!