Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szoktál snowboardozás vagy...

Szoktál snowboardozás vagy síelés közben zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsiságból kérdezem:D Lehet h*lye kérdés egy kicsit, de érdekel:)
2010. jan. 21. 18:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
én nem szoktam.szerintem megzavar...nemveszed észre annyira magadkörül az embereket.igazából eszembe sem jutott volna kipróbálni.egyszer mentünk erdei úton.És az egyik gyerek zenéthallgatott.és ordibáltunk utánna.meg hogy álljonmeg mert elestek előttünk.de nemhallottameg...mert zenéthallgatott.szóval szerintem nem szerencsés.
2010. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:D igen, pont énis erre gondoltam, hogy nehéz úgy menni, mert nem halljuk a környezetet. Én nem szoktam, nemhiszem hogy tudnék úgy:D
2010. jan. 21. 19:03
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Én mindig úgy megyek, snowboardozás közben. Na jó nagy ritkán nem, ha mondjuk kimerült az elem. :D

De én általában kimegyek a kijelölt pályáról és a fák között megyek, ahol általában nincs senki, ott jó amikor egyedül vagy.

2010. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És nem zavar a zene?:)
2010. jan. 21. 19:46
 5/11 anonim válasza:
74%
én is folyton zenét hallgatok közben. de én egy ínyenc vagyok amúgy is, nekem a zene hangulatot ad, ez pedig a snowboardozásomnak a hangulatát is iszonyat jóvá teszi
2010. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Teszto ***** válasza:
73%
Én is zenét hallgatok. Ha csak suhansz pályán vagy pályán kivül senki nem zavarsz, a zene pedig rádob az élményre .
2010. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem a síelés nem arról szól, hogy most egyedül legyél, kizárd a külvilág hangjait. Én inkább inni szoktam síelés közben, na az rádob az élményre. :D
2010. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
67%

"Szerintem a síelés nem arról szól, hogy most egyedül legyél, kizárd a külvilág hangjait. Én inkább inni szoktam síelés közben, na az rádob az élményre. :D"


akkor barátom te bizony egy jó nagy kretén vagy...látom Neked nem az a lényeg, hogy kizárd a külvilágot, csak szimplán berúgsz a pályán hátha elütsz valakit, mondjuk egy gyereket....

2010. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A berúgás és az ivás nem azonos, valamint jobban tennéd ha megválogatnád a szavaidat.
2010. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 qaí ***** válasza:
100%
Én nem javaslom sem a zenehallgatást sem az alkoholt.Nagyon veszélyes sport akár kezdő vagy akár free-rider.100% koncentrációt igényel.(erősen haladó síelő).
2010. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!