Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik NHL csapatnak szurkoljak?

Melyik NHL csapatnak szurkoljak?

Figyelt kérdés
Mit tanácsoltok? Melyik NHL csapatnak szurkoljak? Barátkozom a tengerentúli hokiligával. Most nézegetem magamnak a csapatokat, és nagyban gondolkodom hogy kinek szurkoljak. Ti Kinek szurkoltok? És miért annak a csapatnak aminek...? :) Ez inkább egyfajta közvélemény kutatás akar lenni.

2014. nov. 7. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Montreal Canadiens/Canadiens de Montreal. Egy NHL 14-es gameplay videóban (karrier) láttam, és nagyon megtetszett.

Szerintem annak a csapatnak szurkolj, ami neked tetszik.

2014. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehogy már más döntse el helyetted, hogy kinek szurkolj. Ez elég gáz...

Nézd a meccseket, és amelyik csapat vagy játékos szimpatikus, szoríts neki(k).

2014. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Második kommentelő: Nem más fogja helyettem eldönteni hogy kinek szurkoljak. Csupán arra vagyok kíváncsi hogy ki kinek szurkol és miért? Az utolsó döntést úgy is hozom meg.
2014. nov. 7. 19:33
 4/8 A kérdező kommentje:
*úgyis én
2014. nov. 7. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mit tanácsoltok? Melyik NHL csapatnak szurkoljak?"

Tehát azt várod, hogy mi adjuk a tippeket, te meg majd választasz közülük? Hát az ugyanaz. :-)


Tényleg nézd őket, és majd kialakul..

2014. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na jó, látom rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Csupán kíváncsi lennék arra, hogy ki kinek szurkol, miért. És kíváncsi vagyok rá, hogy ki hogyan győzne meg az "igazáról" a "csapatválasztásáról". Hogy ki mit mondana xy csapatról hogy miért érdemes neki szurkolni, hogy ha xy illetőn múlna a választásom, akkor hogyan győzne meg. De ez nem azt jelenti hogy hallgatni is fogok bármire. Csupán érdekel mások csapatválasztása, és annak a miértje.
2014. nov. 7. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
én nekem a kedven csapataim a Chicago Blackhawks, LA Kings és a Boston Bruins
2014. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nkm a kedvenc csapatom a Stars.. ugy kezdodott h a NHL 98as jatekban tetszett a csapat logoja es vegignyomtam veluk egy teljes szezont. aztan elkezdtem kovetni oket a neten. igy
2015. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!