Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik a jobb korcsolyapálya...

Melyik a jobb korcsolyapálya Egerben, és hol van (utca)?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 15:33
 1/2 anonim válasza:

A népkertben van egy a teniszpálya helyén. A fagyizótól indulj be és ott balra lesz még a szökőkút előtt.

Pontos címe Stadion utca 8.

Sokkal jobb mint a városban lévő hisz azon csak kisgyerekek tudnak korizni akkora.

ja, és ha már itt tartunk elárulok pár infót.

Általába 9-21-ig van nyitva viszont 1-2körül takarítjákl tehát ekkor van egy szünet.

A diák jegy 650ft a felnőttet sajnos nem tudom illetve van lehetőség bérlésre is ami szintén 600 körül van.

2014. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam az oldalukon hogy 600 forint lesz, legalább is úgy emlékszem, de az biztos hogy kétszer akkora a jégpálya mint tavaly volt. És állítólag egy belépő egyszeri belépésre jogosít, tehát karbantartás után új jegyet kell venned.
2014. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!