Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Graf Richmond Special műkorcso...

Graf Richmond Special műkorcsolyáról vélemény?

Figyelt kérdés
Ha egyelőre csak szimplákat és axelt ugrok, milyen penge lenne jó? Néztem pl. az MK Club 2000, vagy a Graf Lausanne pengét

2014. dec. 26. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mk-t már nem ajánlom neked, talán a te szinteden a Wilson Coronation Ace lenne a legjobb. Én nem vagyok egy nagy Graf rajongó szerintem túl drágák ilyen áron jobb Edeat, Risportot vehetsz. Az Edea nagyon jó, minden második korisan Edeája van. Neked talán Choros lenne jó az jó duplákhoz is.
2014. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) igen tudom, én is az edea choruson gondolkodtam, de nagyon jó áron tudok venni grafot, és ezért választottam ezt a korcsolyát
2014. dec. 26. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor megéri a Graf, pengének viszont gyenge az MK és a Graf, vegyél Wilson vagy Jackson Ultima pengét.
2014. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2014. dec. 26. 21:34
 5/6 anonim válasza:
Nekem az MK CLub 2000-es pengém már az axelnál nagyon gyorsan kopott de most MK professional pengém van és ezt szeretem és korizni is jó vele, bár egy kicsit drágább a fent felsoroltaknál.
2015. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Graf korcsolyák nem kifejezetten kényelmesek. Az Edea nekem jobban bevált, mert a Graf-ban mindig begörcsölt a talpam és fájt a bokám.
2015. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!