Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogyan lehet jelentkezni...

Hogyan lehet jelentkezni Miskolcon jégkorongozni?

Figyelt kérdés
természetesen nem a profi csapatra gondolok, hanem mint oktatásra, mint minden más sportnál. nagyon érdekel és szeretnék játszani, plusz jó sport, de nem tudom hogy lehet e jelentkeznem. egyszer voltam megkérdezni, de csak a portás volt bent, ő azt mondta hogy túl idős vagyok már és mivel korábban nem hokiztam így nem lehet... xD...én meg: Mi? csak akkor mehetek hokizni ha előtte már hokiztam? és mégis hol hokiztam volna xD szóval ezt nem akarom elhinni hogy nem lehet, de ha meg valóban így van hát az szomorú..

2015. jan. 30. 22:57
 1/1 anonim válasza:

A portásfülke mellett van egy táblázat, hogy ki mikor edz.Menj el, nézd meg, keress ott amatőr csapatokat! (felnőtt amatőrt) Ha nem tudod melyik milyen, a legtöbb portás szívesen segít. Egy-két mufurc ott is van, aki nem akar, de a legtöbb rendes. Az ilyen amatőrök késő este szoktak jeget kapni, de 1-2 helyre kezdőként is bevesznek. Cuccot persze magadnak kell majd venni, de nem kell az első edzésre. Menj le a pályára, mikor nekik van jégidejük és keresd a csapatban a szervezőt! (aki szedi a pénzt és lefoglalja az időpontokat, a játékosok tudni fogják ki az) és akkor megbeszéled vele a továbbiakat!

Ha esetleg lány vagy, írj privát üzenetet és telefonszámot is tudok adni!

2015. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!