Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Korcsolyázás Budapesten nyáron?

Korcsolyázás Budapesten nyáron?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdés, hogy: Budapesten van valahol olcsóbb jégkorcsolyázási lehetőség? Az is szempont lenne, hogy legyen valamekkora helyem. Tulajdonképpen én azt szeretném elérni, hogy egy órán keresztül körbe-körbe tudjak korcsolyázni (nyilván nem legelsőre, gondolom most még pár perc is megerőltető lenne egyhuzamban). Eddig futok, úszom, street workout-ozom, gondoltam, hogy egy más jellegű terhelést is berakok (meg ebben a melegben annyira kint sem jó lenni mindig).


Az is kérdés lenne, hogy: ugye én ehhez hozzá fogok szokni magamtól? Csak azért, mert már magam sem tudom, hogy mikor korcsolyáztam utoljára, de volt az már jó pár éve. Tehát szerintem most megállni sem tudok túlzottan a jégen. Az nem zavar, ha mások előtt eltaknyolok párszor, csak szokjak hozzá. Ha van ötletetek esetleg, hogy hogyan érdemes gyakorolni, azt is szívesen veszem.


Jégkorcsolyához tartozik valamilyen olcsóbb márka, ami megéri a pénzét? Futáshoz még elég könnyű volt találni megfelelőt, de gondolom jégkorcsolyázni kevesebben jégkorcsolyáznak.



2015. júl. 16. 19:03
 1/4 anonim válasza:

Fogalmam sincs hogy fogsz találni pályát de azt javaslom hogy ilyen helyzetekre menj el hokizókhoz és talán ott bérelj pályát esetleg lehet ott meg is tanítanak korizni lehetséges van tanfolyamuk


[link]

[link]


A linkeken megtalálsz mindent érdeklődj meg mindent és hátha.

2015. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

olyan ez mint a biciklizés.. ha egyszer megtanultad használni nem felejted el.. gyakorláshoz hívd el egy barátod/barátnőd, buli és egyben hasznos is :D

Én úgy tanultam meg korizni h a keresztapámat kergettem aki mellesleg 20éve korcsolyázott akkor már. :D

2015. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindkettőtöknek. Akkor még egy hülye kérdést feltennék. Ugye ehhez nem kell oktató, és meg tudom tanulni magamtól is? Mármint úgy, hogy lemegyek korcsolyázni, próbálkozom, és menni fog előbb-utóbb.
2015. júl. 31. 15:44
 4/4 anonim válasza:

szerintem nincs szükség oktatóra.. feltéve ha csak hobbi szinten akarod csinálni.. azért ha versenyezni akarsz ahhoz már el kell egy jó tanár :)

sok sikert hozzá :)

2015. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!