Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen korcsolyát vegyek?

Milyen korcsolyát vegyek?

Figyelt kérdés
14/F vagyok és szeretek korizni.Eddig vagy béreltem vagy apukám régi Savoo(orosz) korilyát használtam (ez egy kicsit nagy meg már törött is pár helyen).Tehát koriválasztás elött állok ami azért nem legyen olyan drága de nem a legganyibb.kb. 12.000-18.000Ft lenne a keret.Heti 1-2 alkalommal használnám.Milyen korit ajánlotok?

2015. dec. 8. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Bauer supreme 140. Hokikori, nem túl kemény, de korongal úgyse fognak bokán lövöldözni. a célnak megfelel.
2015. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Már nézegettem amúgy is a korikat
2015. dec. 9. 07:01
 3/5 anonim válasza:
CCM Vector 03 / CCM vector 04
2015. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen célra keresel korcsolyát?

Közkori, műkori, jégkorong, freestyle?

A hokikorik tök jók, de abból inkább az olcsóbb árkategóriát javaslom, ha nem akarsz jégkorongozni, felesleges a legturbóbbat megvenni. Ilyet lehet 10 ezerért is kapni.

2015. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen már megvettem.Egy oxelo hokikorira esett a választáson 9000ft plusz még éleztettem.
2015. dec. 16. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!