Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » 171cm vagyok, jó választás...

171cm vagyok, jó választás egy 165cm-es síléc?

Figyelt kérdés
Régóta és jól síelek. Kinéztem egy carving lécet (Fischer RX8) ami 165cm, de nagyon tetszik és árban is jó. Nyilván elboldogulnék vele, de nem egy szezonra venném és ezért érdekelne, hogy mennyire befolyásolná-e az irányíthatóságot hosszú távon a nagyobb méret. Ismereteim szerint magasság-15cm a jó síléc, persze tapasztalat függő.

2015. dec. 27. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen célra szeretnéd használni. Gondolok itt arra hogy slalomra vagy lesiklásra . De ha úgyérzed hogy tudnád kezelni és úgy gondolod hogy jól síelsz akkor szerintem nyugodtan megveheted. És ha még növésben vagy akkor még jobb dolog lenne megvenni, mivel a -15 centi meglesz idővel.
2015. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igazából a síléc fel állítva az állad és az orrod közé kell érjen
2016. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!