Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Holnap elmegyünk mini osztályk...

Holnap elmegyünk mini osztálykirándulás végett jégkorozni pár tippet hogy nem Menjen olyan rosszul?

Figyelt kérdés
A többiek sem olyan profik körülbelül olyan szinten vannak mint én de nen szeretnék nagyon felsülni....Valaki pár tipp? Nehéz beletanulni? Történhet olyan nagy esés hogy valami komolyabb bajom esik?
2016. jan. 5. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyen rajtad kesztyű, hogy ha elesnél ne vágja le valaki az ujjaidat.
2016. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neten kb az #1-es tanácsát szoktam én is adni mindenkinek, egyrészt, mert tényleg fontos tanács, másrészt, mert sok hónapos gyakorlást nem lehet 2-3 tanáccsal kiváltani.


Egyébként nehéz maradandóan sérülni, de nem nehezebb, mint simán az utcán megbotlani és esés közben eltörni valamid. Másrészt sose tedd zsebre a kezed akkor sem ha fázol, és ha nem muszáj, akkor ne egy másik emberbe kapaszkodj, mert csak egymást rángatjátok. Csak ügyesen!

2016. jan. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ment a zöld pacsi :)
2016. jan. 6. 08:54
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem gáz,ha elesel.Én tudok jégkorizni elég jól,de nekem sem ment az elején.Énn is olyanokat estem.Egyébként egyensúlyozz(??) meg először csak lassan menj,olyan mint a görkori majdnem.Amúgy nem lehet szerintem komolyabb baj belőle annyira,csak a jég mivel kemény fájhat.:/Tapasztalatból mondom(Bocs a késői válaszért)
2016. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!