Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Wifa műkorcsolyával hány...

Wifa műkorcsolyával hány fordulatos ugrás kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyanok, akik értenek a műkorcsolyához? Vettem egy Wifa korit használtan, azt mondták nekem hogy akár 3 fordulatos ugrást is tudok benne ugrani, de a Wifa honlapjá azt láttam, már amennyire be tudtam azonosítani csak sima, 1 fordulatos ugrásokhoz használható. Csupán érdeklődők, hogy melyik az igaz, mert valószínűleg 17 évesen nem kezdek hirtelen 3 fordulatokat ugrani. :D Aki meg tudná nekem ezt mondani képről irjon egy választ és privatban küldöm a képet a korcsolyáról.

Előre is köszönöm a segítséget!:)



2016. jan. 25. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

A Wifa gyárt alapokhoz és triplákhoz is korcsolyát. Szóval a márkája kellene, prima, champion reinforced, goldstar..

Egyébként kezdőknek butaság triplához való korcsolyát venni, satuként fogja a lábad, egy kezdő csak szenved benne. Ha 17 éves vagy triplákat nem fogsz tudni ugrani (hacsak nem ugrasz már most duplákat, de akkor gondolom felismerted volna a korit). Neked bőven elég lenne egy duplák tanulásához való kori mondjuk deluxe champion. Ja és végül, nem a korin múlik mit ugrasz, van olyan koris aki hokikoriban ugrik tripla axelt.. (You tube: Nurmenkari tripla axel hockey skate)

2016. jan. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!