Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Snowboard versenyszintű...

Snowboard versenyszintű oktatás? Lehetséges, hogy egy teljes szezonban tanuljak? (többi lent! ) FONTOS!

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy mondjuk találok egy oktatót, aki foglalkozik verseny szintű snowboard oktatással es nála tanulhatnék egy egész szezonban?Arra gondoltam, hogy megbeszéljük az iskola igazgatójával, hogy ilyenkor elküldik nekem a tananyagot és én mikor épp nem edzek, akkor megtanulom és minden év végén vizsgázok az iskolában.

A snowboardot teljesen 0-ról kezdeném, de nagyon szeretek sportolni és gördeszkázni. Amióta tudom, hogy mi az a snowboard mindig is megakartam tanulni és versenyezni ebben a sportágban.



2016. aug. 8. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

ha idén télen kezdenéd is, először szerintem tanuld meg az alapokat oktatóval. nem hiszem, hogy egy tél alatt olyan szintüre tudnál fejlődni, hogy versenyezni járj el. bár nem említetted, hogy milyen versenyre gondolsz, freestyle, alpin...?


és ki tudja, lehet 3 nap alatt sikerülne kezdő-közepes szintre feltornáznod magad, de így is a gyakorlással eltöltött idő teszi a kezdőt, közepest profivá. szerintem édén télen csak élvezd a snowboardozást, tapasztald meg milyen, lehet nem is tudnál egy tél alatt versenyszintűre feltornázni magad, így fölösleges belelovagolni az egészbe, s suliigazgatót, mindenkit belevonni. aztán következő télen, ha már tényleg olyan jól megy, bele lehet vágni a versenyzésbe, de szerintem még itt sem éri meg egy egész szezont kivenni.


de beszélj egy oktatóval is, és fogadd el az ő tanácsait, ötleteit is. amúgy hány éves vagy?

2016. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! :)

Freestyle-ra gondoltam, 14/L

Igen én is arra gondoltam, hogy most kipróbálom, megtanulom az alapokat, hogy azért menni tudjak vele aztán majd következő télen komolyabban elkezdem.

2016. aug. 8. 15:34
 3/3 anonim válasza:
Én 3 nap alatt tanultam meg az alapokat. Ha egyszer ráérzel onnantól megy mint a karikacsapás. Ha még csak idén kezdenéd nem hiszem,hogy szezon végére profi versenyző válik belőled, de ez azon is függ, milyen az oktatód, te mennyire vagy szorgalmas. Én ismerek valakit aki egy szezont végigsíelt úgy, hogy előtte soha nem volt léc a lábán és tavasszal letette a síoktató vizsgát. Szóval lehetséges. Ha a szüleid megengedik hogy ennyit kihagyj a suliból akkor hajrá! Szurkolok.
2016. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!