Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Az a problémám, hogy kaptam...

Az a problémám, hogy kaptam egy hokis korcsolyat és a bokám annyira mozog benne hogy félek nehogy kimenjen. Még korcsolyázás közben nem próbáltam mert tegnap vettem. Ez normális? Kell mozogjon a boka?

Figyelt kérdés

Kaptam a hervisből egy x fact hockey pro nevű hokis korcsolyát. Nekem megfelel mert nem versenyszerűen űzöm a sportot csak hobbi.

Akárhogy megszorítom mozog...(próbáltam hátul átkötni mindenhogy)

Van rá valami módszer? Vagy ez ilyen kell legyen?

Köszi a segítséget.



2016. dec. 25. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetoen nem baj ha mozog a bokad, igy gyorsabb lehetsz. A talpad legyen stabilan.
2016. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A talpam az stabil.Azzal nincs gond.Pl fordulásnál fékezésnél vagy gyors indulásnál nem akadályozhat?
2016. dec. 25. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:
POnt az a lényege a hokikorcsolyának, hogy szabadabban mozogjon a bokád. Csinálj balanszgyakorlatokat, és észre sem fogod venni, hogy mozog.
2017. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!